Çağımız ne kadar teknoloji çağıdır denilse de, bazı işlerin halen insanlar tarafından yapılması gerekmektedir. Belki yıllar sonra robotik teknolojinin daha da gelişmesi ile insan gücüne ihtiyaç kalmayacak olabilir, ama şuan halen teknolojinin tıkandığı ve insan gücüne ihtiyaç olduğu noktalar vardır.

İnsan gücünün nakliyat işlerinde kullanılması eski çağlara dayanır. Günümüzde nakliyat işleri için kullanılan asansörler, yürüyen bant sistemleri ve çeşitli sistemler geliştirilerek insan gücüne ihtiyaç minimuma indirilmiş olmasına rağmen, tamamen insan gücünü sistemin dışına çıkarabilmek halen mümkün değildir.

Dünya’da ve ülkemizde de halen yükleme işlerinde hiçbir makine veya teçhizat kullanmadan sadece insan gücü kullanılan yerler var maalesef. Fakat şu da bir gerçektir; özellikle ev taşıma, ofis taşıma gibi küçük ve hassas parçaların nakliyatı işlemlerinde, sadece makine ve robotik sistemler ile nakil mümkün değildir.

Önemli olan husus; minimum insan gücü ile minimum maliyetteki teçhizat ve makinelerden, maksimum yararlanarak en hızlı ve güvenli şekilde nakliyatın tamamlanmasıdır. Bu bağlamda örneğin; asansörlü taşımacılık evden eve nakliyatta çok önemli bir adımdır.  

Nakliyat işinin bir sektör haline gelmesi ile beraber, taşımacılık işlemleri kendi içinde kollara ayrılmıştır. Nakliyat üzerine çalışan bir firma, bu kollardan biri üzerine yoğunlaşabileceği gibi, birden fazla taşımacılık hizmeti üzerine çalışması tamamen şirket politikasıyla ilgilidir.

Evden eve nakliyat, parça yük taşımacılığı, kargo hizmeti, parsiyel taşımacılık ve nakliyat ambarı en çok bilinen nakliyat çeşitleridir. Kısaca bahsetmek gerekirse; parça yük taşımacılığında küçük araçlar ile küçük parça eşyalar taşınır. Parsiyel taşımacılıkta; aynı güzergah üzerinde giden tırların, örneğin; İstanbul-İzmir seferi olan bir tırın Bursa’ya yük bırakmasıdır. Ambar nakliyat ise bir şehre yük getiren tırın, dönüşte boş gitmemesi için makul ücretler karşılığı yaptığı taşıma işlemidir. 

Evden eve nakliyat, en teferruatlı taşımacılık işlemidir. Bir evin içinde bulunan yüzlerce eşyanın zarar görmeden, güvenli ve hızlı bir şekilde paketlenip, yüklenmesi, taşınması ve yerine ulaştırılması işlemleri bütünüdür.

Avcılar evden eve nakliyat firmaları içinde, uzman ve yılların deneyim sahibi ekibimiz ile güvenli ve en hızlı şekilde evinizi veya ofisinizi taşıyoruz. Eski sistem nakliyecilik olan tamamen insan gücüne dayalı taşımacılıkta; taşınma sırasında hem eşyalar hem de taşıma işleminin yapıldığı binaların duvarları, kapıları, merdivenleri oluşan çarpmalar neticesinde zarar görmekteydi. Avcılar evden eve nakliyat geliştirilen yeni sistemlerden biri olan asansörlü taşıma ile pratik, hızlı ve güvenli şekilde nakliyat işlemleri yapılmaktadır.

Avcılar evden eve nakliyat hizmeti; öncelikle eksper arkadaşımızın evi görüp değerlendirmesi ile başlıyor. Taşınacak eşyaların miktarı, büyüklüğü, yapıları analiz edildikten sonra, binaların konumları, asansör kurulumları için pencere yapıları değerlendirilir. Avcılar evden eve nakliyat tüm bu değerlendirmeler neticesinde, nakliyat hizmeti almak isteyen kişilere gerekli bilgilendirmeleri yaparak hızlı ve güvenli taşımacılığın garantisini verir.   

Avcılar evden eve nakliyat hizmetimizden, uygun fiyatlar ile yararlanmak ve evinizi, sigortalı ve güvenli bir şekilde taşımak için, çağrı merkezimizi arayın ve size özel kampanyalarımızdan yararlanın. Filo Nakliyat & Ev taşımacılığı olarak, siz değerli müşterilerimize, her daim, en uygun fiyatlarla, mükemmel hizmet sunmayı prensip haline getirdik.

Avcılar Evden eve NakliyatBahçeşehir evden eve Nakliyat

Avcılar evden eve nakliyat ile alakalı Sıkça sorulan sorular

1. Eşyalar hasar görürse, karşılıyor musunuz?

Profesyonel ekibimiz ile, eşyalarınızın zarar görmemesi adına, tüm gayreti göstermekteyiz, fakat taşınma sürecinin zorlu olması ve günümüzde mobilya malzemelerinde ki kalite düşüklüğü nedeni ile, bazen istenmeyen kazalar yaşanabilmektedir. Fakat , müşteri devamlılığını ilkesi haline getirmiş olan firmamız tarafından, tüm eşyalarınız sigortalı bir şekilde taşınmaktadır.

2. Avcılar’dan başka semte taşınmak istiyoruz, böyle bir hizmetiniz var mı?

Elbette, Avcılar semtinden başka bir semte, hatta Anadolu yakasına ya da başka bir ile taşınmak isteyebilirsiniz. Filo Group olarak, taşınacağınız bölge her neresi olursa olsun, deneyimli şoförlerimiz ile, sizlere sorunsuz bir taşınma vaat etmekteyiz.

3. Eşya paketlenmesine yardım ediyor musunuz?

Ekstra ücret karşılığında, mobilya ve beyaz eşyalarınızı, demonte ve monte ediyoruz ve taşınmaya en uygun şekilde, korumalı olarak paketlemekteyiz.

4. Avcılar evden eve nakliyat ücretlerinize nasıl ulaşabilirim?

Avcılar evden eve nakliyat tarifeleri, evinizin bulunduğu bölge ve taşınacağınız yeni lokasyona göre değişkenlik göstermektedir. Ayrıca, eşyalarınızın miktarı, taşınma hizmeti ile almak istediğiniz ekstra hizmetlere bağlı olarakta Avcılar evden eve nakliyat fiyatlandırması değişken bir haldedir.

Avcılar evden eve nakliyat ücretleri

Avcılar evden eve nakliyat ücretleri hakkında detaylı bilgi almak için, 444 27 53 nolu çağrı merkezimizi, haftanın yedi günü yirmi dört saat boyunca arayabilirsiniz.

Filo Nakliyat olarak, siz değerli müşterilerimize en uygun Avcılar evden eve nakliyat ücretleri ile hizmet vermekten mutluluk duymaktayız.

Avcılar evden eve nakliyat garantili taşıma

Firmamızdan aldığınız tüm Avcılar ev taşıma hizmetlerinde, taşınan eşya ya da malzemeleriniz, taşınma esnasında zarar gördüğü takdirde, sorunsuz bir şekilde firmamız tarafından hasar tespiti yapılmakta ve tüm zararınız giderilmektedir.

 

Bahçeşehir evden eve nakliyat

Başakşehir evden eve nakliyat

Beylikdüzü evden eve nakliyat

Florya evden eve nakliyat

Mimaroba evden eve nakliyat

Avcılar Ev & İşyeri Taşıma

Avcılar Ev & İşyeri Taşıma

Avcılar Semtinde bulunan ev ya da iş yerinizi, taşımak mı istiyorsunuz? Güvenli bir şekilde eşyalarınız zarar görmeden, uygun fiyatlarla, taşınmanıza yardımcı olalım.

Avcılar'ın en Geniş Filosu

Avcılar'ın en Geniş Filosu

Avcılar bölgesinde hizmet veren tüm taşıma & nakliyat firmaları arasında, en geniş filo ile kusursuz hizmet. Detaylı bilgi için çağrı merkezimizi arayın.

Avcılar Ev Taşımacılığı

Avcılar Ev Taşımacılığı

Avcılar'dan tüm İstanbul içi ve İstanbul dışına ev taşımacılığı hizmeti vermekteyiz. Haftanın yedi günü, evinizi ya da işyerinizi taşıyoruz.